EGE FFP3 700 N95 Ventilsiz Maske 10'lu Paket

Adet : 10'lu Paket
Stok Durumu :

Adet

 • Adet
  10'lu Paket 100.80 TL
 • Adet
  20'li Paket 203.00 TL
 • Adet
  30'lu Paket 329.00 TL
 • Adet
  40'lı Paket 418.60 TL
 • Adet
  50'li Paket 508.20 TL
 • Adet
  100'lü Paket 947.80 TL

Salgın hastalık, yüksek toksisiteli aeresoller, kanserojen, alerjik ve toz partikül etkenlerinin fazlasıyla mevcut olduğu alanlarda, solunum yollarını maksimum düzeyde koruma altına almak için geliştirilmiş  n95 ffp3 maske (Muadilli) tiplerinin kullanılması insan sağlığı açısından önem arz etmektedir.
100.80 TL
Salgın hastalık, yüksek toksisiteli aeresoller, kanserojen, alerjik ve toz partikül etkenlerinin fazlasıyla mevcut olduğu alanlarda, solunum yollarını maksimum düzeyde koruma altına almak için geliştirilmiş  n95 ffp3 maske (Muadilli) tiplerinin kullanılması insan sağlığı açısından önem arz etmektedir.
 
Havada bulunan zararlı etkenlere karşı, tıbbi maskelere kıyasla 20 kat daha fazla filtrasyon özelliği gösteren n95 ffp3 (Muadilli) maskeler, CE kalitesinde, EN( Avrupa Birliği Standardı) güvencesinde olup, tek parça ventilsiz (filtresiz), kırmızı başlık bandıyla satılmaktadır.
 
 
Kullanım koşulları göz önünde bulundurularak (sürekli tak çıkar yapmamak, sürekli el ile temas etmemek,takma ve çıkarma esnasındaki dikkat edilecek kurallara uyum göstermek) %95 oranında çift taraflı koruma sağlayabilen bu ürünler, endüstriyel sektör ve sağlık alanının en mühim kişisel koruyucu standartları arasında yer bulmaktadır.
 
Burnunuzu ve çenenizi tamamen kaplayan ergonomik tasarımı, yüzünüze ekstra bir ağrılık hissi uyandırmadan rahatça kullanabilme imkanı, katlanabilen stili ile rahatça koruyabilme avantajı sunan ffp3 n99 maske (Muadilli) ürünlerinin fiziki özellikleri arasında yer bulmaktadır. Bunun yanında teknik olarak açıklamak gerekirse ffp3 maske mevzuata uygun bir şekilde lateks ihtiva etmeyen anti alerjik trikodan ile üretilmiş olup, baş bandı iki bağlantıyla maskenin yüzünüzü iyice kavramasına imkan sağlayacak özellikte ve esneklikte üretilmiştir. Renginin beyaz olması hijyenik olarak steril bir görüntü kazanmasını sağlarken, yüksek filtrasyon özelliği ve kuvvetli yapısı da uzun süre kullanım avantajı sunmaktadır.
  


KORUMA FAKTÖRÜ TABLOSU

Sınıfı 
Koruma Değerleri
FFP1  4 X OEL 
FFP2  12 X OEL 
FFP3
50 X OEL
   * NPF’ye göre önerilenStandartlar 
   CE işareti ve EN 149:2001+A1:2009 standardına göre
   AT Tip İnceleme Sertifikasına sahiptir.

Önemli Notlar

   * Kullanılması gereken toz maskesi, kişinin seçimine kolaylık sağlaması için sektörler örnek olarak belirtilmiştir. Uygulama mevzuatını göz önünde bulundurunuz.
   * Tavsiye niteliği taşır.
   * Mutlaka kullanım kılavuzunu okuyunuz. 
   * Ülke iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ile KKD ile ilgili 
 • 5

  Nur Karabağ 05.11.2021 - 02:23

  Pandeminin başında farklı marka ürünler deneyip de kullanmaya devam ettiğim ve çok güvenilir bulduğum iki üç markadan biridir. Tesadüfen eczanede rastlayıp deneyip, online satışlarının kendi siteleri üzerinden açılmasına inanılmaz sevdiğim bir marka...Öncelikle maskelerin çoğu gibi rahatsızlık hissi vermiyor ve kesinlike güvende hissettiriyor ki en önemlisi de bu sanırım. Benim gibi maske konusunda hassas olan varsa modeller arasından mutlaka kendine uygun olanı bulabilecektir diye düşünüyorum. Maskeyi takdığınızda gerçekten N95 taktığınızı hissediyorsunuz. Arka bantlarının çok rahat olması da bence en büyük avantajlardan biri... Bu markayı sevme nedenlerime bir yenisi de henüz eklendi...alışveriş yaparken websitesinde yaşadığım ufak bir aksiliği inanılmaz bir hız ve nezaketle çözdüler ve maalesef günümüzde olması gereken bile yapılmazken bu kadar ilgili bir tavır bence teşekkürü fazlasıyla hakediyor....Geçmişte de öneri emailime aynı hızla dönmüşlerdi bu yüzden ufacık bir sorunu da bu kadar hızla ve güleryüzle çözerek gerçekten beni yanıltmadılar. Elbette maskenin kalitesi, sağlık açısından uygunluğu birincil önceliğimiz fakat hiçbirimiz konunun uzmanı değiliz , ben tecrübelerime dayanarak aldığım markadan tüm ürünleri son derece güvenle kullanıyorum. Satış sonrası gösterilen tavırda bu Türk markasıyla ayrı gurur duymamı sağlamıştır. Elbette ürünleri markanın kendi sitesinden veya güvenilir satış noktalarından almayı ihmal etmeyin... Elif Hanım size de tekrar çok teşekkür ederim, tüm çalışanlarınıza sevgiler ve teşekkürler

İlginizi Çekebilir