EGE FFP3 701 N95 Ventilli Katlanır Maske 10'lu

Adet : 10'lu Paket
Stok Durumu :

Adet

 • Adet
  10'lu Paket 131.00 TL
 • Adet
  20'li Paket 262.10 TL
 • Adet
  30'lu Paket 388.60 TL
 • Adet
  40'lı Paket 512.10 TL
 • Adet
  50'li Paket 628.00 TL
 • Adet
  100'lü Paket 1250.00 TL

Sağlık sektörü ve endüstriyel sektörde, insanların sağlını güvence altına alma amaçlı geliştirilen ve kişisel koruyucu ürünler sınıfının en başlarında gelen  n95 maske ( Muadili), %95 sızdırmazlığı ispatlanmış, üst düzey filtrasyon özellikleri ile dünya sağlık örgütü tarafından kabul edilen maske çeşitleri arasında yer bulmaktadır.
131.00 TL
Sağlık sektörü ve endüstriyel sektörde, insanların sağlını güvence altına alma amaçlı geliştirilen ve kişisel koruyucu ürünler sınıfının en başlarında gelen  n95 maske ( Muadili), FF3 Maske Fiyatları,  %95 sızdırmazlığı ispatlanmış, üst düzey filtrasyon özellikleri ile dünya sağlık örgütü tarafından kabul edilen maske çeşitleri arasında yer bulmaktadır.
 
 
Özellikle hastanelerde, sağlık ocaklarında ve medikal alanlarda kullanıma  oldukça uygun olan bu ürün alternatifleri, coronavirus ile mücadele halinde olduğumuz pandemi dönemde en çok talep edilen seçenekler arasında yer bulunmaktadır.
 
Hava ve damlacık şekli ile vücuda nüfus ederek, tahribat yaratıcı etkenlere karşı savunma sistemi görevi üstlenen ffp3 maske ultra ince ve hafif yapısına rağmen, çok yüksek sızdırmazlık özellikleri ortaya koymakta olup, hem içerden dışarı yayılabilecek, hem de dışarıdan içeri gelebilecek tehlikelere karşı iki yönlü koruma sağlayabilmektedir.

Latex ihtiva etmeyen, alerji oluşturmayan yapısı uzun müddet kullanım avantajı sağlayıp, baş bantlarındaki renklendirmeler maskenin çeşidini bulma ve daha müsait olanı seçme olanağı sağlamaktadır. Klipsli ve klipssiz olacak şekilde iki alternatifi bulunan N 95 maske ( Muadili) türleri, KN95 FFP3 Ventilli Katlanır Maske gözlük ve kulaklık kullanımlarına müsait, tek parça halinde, katlanabilir çok taraflı kullanıma uygundur.

 
KORUMA FAKTÖRÜ TABLOSU
Sınıfı 
Koruma Değerleri
FFP1  4 X OEL 
FFP2  12 X OEL 
FFP3
50 X OEL
* NPF’ye göre önerilenStandartlar 
CE işareti ve EN 149:2001+A1:2009 standardına göre
AT Tip İnceleme Sertifikasına sahiptir.


 

Önemli Notlar

   * Kullanılması gereken toz maskesi, kişinin seçimine kolaylık sağlaması için sektörler örnek olarak belirtilmiştir. Uygulama mevzuatını göz önünde bulundurunuz.
   * Tavsiye niteliği taşır.
   * Mutlaka kullanım kılavuzunu okuyunuz. 
   * Ülke iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ile KKD ile ilgili 
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.

İlginizi Çekebilir